ILMAINEN TOIMITUS SUOMESSA YLI 300 € OSTOIHIN!

Kuluttajille Ammattilaisille

Yhteystiedot


ASIAKASPALVELUMME PALVELEE SINUA ILOLLA JA ASIANTUNTEMUKSELLA

Asiakaspalvelumme vastaa puheluihin ma-pe klo 9-14.
Jos emme ehdi vastata puheluusi em. aikana soitamme sinulle takaisin.
Tilauksiin liittyviin sähköposteihin vastaamme viimeistään seuraavana arkipäivänä.

Tilauksiin liittyvät yhteydenotot: tilaukset@lashlovers.fi, 045 351 3717 (emme valitettavasti voi vastata tekstiviesteihin)
Asiakaspalvelu sekä koulutuksiin liittyvät yhteydenotot: info@lashlovers.fi
Tuotetuki, esimerkiksi apua ripsiliimojemme käyttöön: tuotetuki@lashlovers.fi

Kouluttajamme:

Mirka Alila, mirka@lashlovers.fi, 044 356 6246 (Pohjois-Suomi)
Ronja Allen, ronja@lashlovers.fi, 040 778 8505 (Pohjois-Suomi)
Amanda Puhk, amanda@lashlovers.fi, 050 343 5393 (Pääkaupunkiseutu, Turku, Tampere)
Outi Laamanen, outi@lashlovers.fi,   044 980 9620 (Itä-Suomi)
Riitta Abi Nader, riitta@lashlovers.fi, 040 968 9986 (Lahti)

Myynti, markkinointi ja logistiikka:

Kaisa Miettinen, kaisa@lashlovers.fi, 040 196 2690
Paula Jousmäki, paula@lashlovers.fi
Jani Miettinen, jani@lashlovers.fi, 045 351 3717

Selected Shop -myymälät: katso lisätiedot täältä.

LashLovers Oy
Länsikatu 15, rak. 3b
80110 Joensuu

y-tunnus: 2658245-9

Tilaa uutiskirjeemme

Tilaa uutiskirje

Voit tilata uutiskirjeemme alla olevalla lomakkeella kirjoittamalla sähköpostiosoitteesi alla olevaan kenttään.

Tilaamalla uutis­kirjeen annat meille luvan käyttää tietojasi suora­markkinointiin. Voit perua luvan koska tahansa. Käsittelemme tietojasi tieto­suoja­selosteemme mukaisesti.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sähköpostiosoite

Ostoskoriin käytetyt alennuskoodit