Ilmainen toimitus Suomeen yli 350 €:n tuoteostoille!

Kuluttajille Ammattilaisille

Yhteystiedot

BEYOND PRO -ASIAKASPALVELU

Asiakaspalvelume palvelee 20.6.-31.7.2024 vain sähköpostitse.
Vastaamme sähköposteihin mahdollisimman pikaisesti, mutta viimeistään seuraavana arkipäivänä.:)

Tilaukset ja reklamaatiot: tilaukset@beyondpro.fi

Koulutukset: info@beyondpro.fi
Tuotetuki: tuotetuki@beyondpro.fi
HUBISLAB: info@hubislab.fi

Kouluttajamme:

Mirka Alila, mirka@beyondpro.fi, 044 356 6246 (Pohjois-Suomi)
Ronja Allen, ronja@beyondpro.fi, 040 778 8505 (Pohjois-Suomi)
Amanda Puhk, amanda@beyondpro.fi, 050 343 5393 (äitiyslomalla)
Noora Savolainen, noora@beyondpro.fi 050 305 4663 (Turku)
Outi Laamanen, outi@beyondpro.fi, 044 980 9620 (Itä-Suomi)
Riitta Abi Nader, riitta@beyondpro.fi, 040 968 9986 (Lahti, Pääkaupunkiseutu)

Myynti, markkinointi ja logistiikka:

Kaisa Miettinen, kaisa@lashlovers.fi
Paula Jousmäki, paula@lashlovers.fi
Jani Miettinen, jani@lashlovers.fi, 045 351 3717

Selected Shop -myymälä:

L'Artist Helsinki
Museokatu 28
00100 Helsinki
+358 45 669 0830

Aukioloajat:
ma-pe klo 9-18
la klo 9-15
Tai sopimuksen mukaan. Soitathan ystävällisesti ennen tuloa.

LashLovers Oy
Länsikatu 15, rak. 4 A
80110 Joensuu

y-tunnus: 2658245-9

Tilaa uutiskirjeemme

Tilaa uutiskirje

Voit tilata uutiskirjeemme alla olevalla lomakkeella kirjoittamalla sähköpostiosoitteesi alla olevaan kenttään.

Tilaamalla uutis­kirjeen annat meille luvan käyttää tietojasi suora­markkinointiin. Voit perua luvan koska tahansa. Käsittelemme tietojasi tieto­suoja­selosteemme mukaisesti.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sähköpostiosoite

Ostoskoriin käytetyt alennuskoodit